Na cestě stát se řidičem

Přemýšlíte o práci řidiče/řidičky a nemáte příslušné řidičské oprávnění? U nás máte možnost si vybrat! Hledáme řidiče/řidičky nákladního vozu (od 21 let) pro vnitrostátní a mezinárodní přepravu a řidiče/řidičky autobusu (od 23 let) pro zajištění autobusových linek na Žďársku a Boskovicku. Dáváme šanci začátečníkům i uchazečům bez praxe! Přečtěte si, jak snadné je stát se řidičem/řidičkou a jak to u nás chodí. Pokud máte zájem být řidičem/řidičkou, společnost ZDAR, a.s. Vás na vaší cestě maximálně podpoří!

První kroky směřují za naší personalistkou, se kterou se pobavíte o práci řidiče/řidičky a dostanete potřebné dokumenty k vyplnění. Pošleme vás na lékařskou prohlídku, abychom si byli jistí, že jste pro práci řidiče/řidičky fit.

Následně podepíšete kvalifikační dohodu, která stanovuje, že vám naše firma umožní zvýšit si kvalifikaci výukou a výcvikem k získání příslušného řidičského oprávnění (C+E/D). Následně vám také uhradíme školení profesní způsobilosti a jiné potřebné dokumenty.

ZDAR, a.s. má vlastní autoškolu – Autoškola Vysočina, která sídlí ve Žďáře nad Sázavou. Díky tomu dokážeme flexibilněji přistupovat k jednotlivým zájemcům o práci. Výuka probíhá v sídle Autoškoly Vysočina.

Během toho, co absolvujete kurz autoškoly jste již v pracovním nasazení. Pro zaškolení nových řidičů využíváme naše středisko rozvozu kusových zásilek, kde vás seznamují s provozem na dodávkových vozech (vyjíždíte s řidiči na trasy) a naučí vás manipulaci se zbožím. 

Jakmile máte splněné veškeré kvalifikace na rozšíření ŘO posadíme vás do nákladního vozu/autobusu k některému z kolegů, kteří se vám budou snažit předat co nejvíce zkušeností z praxe. 

Máte zelenou! Finálně jste připraveni vykonávat profesi řidiče/řidičky. Záleží na vás, zda budete chtít být řidič/řidička nákladního vozu nebo autobusu – podmínky jsou vždy stejné. Firma se vás bude snažit co nejvíce podpořit na vašich profesních začátcích.

JAK TO U NÁS CHODÍ?

  • Důležitá je komunikace s dispečerem, která je základ jak v nákladní, tak osobní dopravě. Ve spojení s dispečerem budete 24 hodin 7 dní v týdnu, pro tyto účely budete mít k dispozici služební mobil. Dispečeři vám poskytují veškeré administrativní podklady, informují vás a starají se o bezproblémový chod nákladní a osobní dopravy.
  • Vybavíme vás kvalitním firemním oblečením a ochrannými pracovními pomůckami.
  • Snažíme se pravidelně obměňovat vozový park jak v nákladní, tak i v osobní dopravě. Nejčastěji využíváme nákladní vozy značek SCANIA a MAN.
  • V areálu firmy ZDAR, a.s. máme k dispozici vlastní servis nákladních vozů a autobusů. Postaráme se, aby vaše auto bylo vždy v perfektním stavu. Kdyby se něco pokazilo na cestách, dispečeři ve spolupráci s technikem vám vždy zajistí servis po celé Evropě.
  • Vše co potřebujete je v areálu k dispozici - čerpací stanice, mycí centrum, parkování soukromých i firemních vozidel, sociální zázemí pro řidiče aj.
  • Rozvoj profesních znalostí a dovedností podporujeme, proto pokud budete-li mít zájem, můžete absolvovat školení, které vás profesně posunou na jiný typ přepravy (např. školení pro získání oprávnění ADR aj.). 
  • Prioritou pro nás je, abyste měli výplatu včas na vašem účte. Jako bonus vám také nabízíme řadu benefitů. Pokud některé benefity nemůžete využívat (střediska mimo Žďár nad Sázavou) snažíme se vám je kompenzovat individuálně. Za každou práci nad rámec vašich povinností vás vždy náležitě odměníme.