Kontakt

Pokud je pro vás příjemnější probrat vaši pracovní situaci osobně, kontaktujte nás, rádi se s vámi setkáme u nás ve firmě.

Bc. Šárka Pečinková
personální oddělení

+420 566 696 174
prace@zdar.cz

ZDAR, a.s.
Jihlavská 759/4
591 01 Žďár nad Sázavou

zdar.cz nás spojuje   

Využijte kontaktní linku +420 734 39 39 39

(k dispozici pouze v pracovní dny od PO - PÁ)


Foto z Facebook stránky

Nezapomeňte nás také sledovat na sociálních sítí. Připravujeme tam pro vás novinky ze života firmy a také aktuální pracovní pozice.

Rádi bychom vás pozvali na den otevřených dveří, který se uskuteční 22.9.2018 od 13-17:00 v areálu firmy ZDAR, a.s. na Jihlavské ulici ve Žďáře nad Sázavou. Máme pro vás připravený bohatý program jak…

Nejlepším hráčem skupiny, která hrála o Pohár města Žďár byl vyhlášen člen našeho týmu Jan Duda. Honzovi gratulujeme a děkujeme za podporu a koučink našich hráčů!

http://www.izdar.cz/pro-zakazniky/tym-zdaru-vyhral-1-misto-v-kategorii-o-pohar-mesta-zdar-nad-sazavou/

Děkujeme týmu firmy ZDAR za skvělou reprezentaci a všem fanouškům za podporu. Letos jsme ve své kategorii zlatí. Máme velkou radost 🏆🥇

Další dvě vítězství máme na kontě a před námi je poslední zápas s týmem Ministerstva dopravy 🏐

Radost po prvním vyhraném setu druhého zápasu. I ten byl náš 👍

Letošní 26. ročník turnaje O pohár ministra dopravy je v plném proudu. Naše skupina hraje v hale na Bouchalkách a první zápas s ŘSD máme za sebou bez ztráty kytičky.

Celkem 20 týmů se již tuto sobotu v areálu Na Rybníčku ve Žďáře nad Sázavou utká o Pohár ministra dopravy. V pořadí 26. ročník tohoto volejbalových turnaje se odehraje ve čtyřech výkonostních…

Kontaktní formulář

Využijte kontaktní formulář, obratem vás budeme kontaktovat.

Jsem držitelem řidičského oprávnění skupiny:

Odesláním životopisu, průvodního dopisu nebo vyplněním dotazníku dáváte souhlas se zpracováním poskytnutých Vašich osobních údajů společnosti ZDAR, a. s. (dále také „správce“).
Správce uchovává osobní údaje uvedené v životopisu, případně v průvodním nebo motivačním dopisu za účelem výběrového řízení. V případě přijetí se údaje stanou součástí Vaší složky zaměstnance.
V případě, že nebudete přijati, jsou osobní údaje zpracovávány po dobu 6 měsíců pro případ dalšího výběrového řízení a pak jsou smazány.
Uvedené údaje se neposkytují žádné třetí straně.
Více informací naleznete v sekci O nás/Zásady ochrany osobních údajů