Kontakt

Pokud je pro vás příjemnější probrat vaši pracovní situaci osobně, kontaktujte nás, rádi se s vámi setkáme u nás ve firmě.

Bc. Šárka Pečinková
personální oddělení

+420 566 696 174
prace@zdar.cz

ZDAR, a.s.
Jihlavská 759/4
591 01 Žďár nad Sázavou

zdar.cz nás spojuje   

Využijte kontaktní linku +420 734 39 39 39

(k dispozici pouze v pracovní dny od PO - PÁ)


Facebookové stránky ZDAR, a.s.

Nezapomeňte nás také sledovat na sociálních sítí. Připravujeme tam pro vás novinky ze života firmy a také aktuální pracovní pozice.

Vítězný oblouk v Paříži je vítězný oblouk, který dal postavit Napoleon Bonaparte na paměť svého vítězství v bitvě u Slavkova. Oblouk byl vybudován v letech 1806-1836 a stojí uprostřed náměstí Place…

Už máte také napečeno? U nás se pečou kamiony, autobusy, auta ... Pochlubte se nám se svými výtvory :-)

Další dobrá zpráva pro naše řidiče i zákazníky. Pořídili jsme 3 zbrusu nové chladící návěsy Schmitz. Mohou se pochlubit chladícím agregátem Carrier Vector 1550 který je poháněn diesel i elektro…

Kontaktní formulář

Využijte kontaktní formulář, obratem vás budeme kontaktovat.

Jsem držitelem řidičského oprávnění skupiny:

Odesláním životopisu, průvodního dopisu nebo vyplněním dotazníku dáváte souhlas se zpracováním poskytnutých Vašich osobních údajů společnosti ZDAR, a. s. (dále také „správce“). Správce uchovává osobní údaje uvedené v životopisu, případně v průvodním nebo motivačním dopisu za účelem výběrového řízení. V případě přijetí se údaje stanou součástí Vaší složky zaměstnance. V případě, že nebudete přijati, jsou osobní údaje zpracovávány po dobu 6 měsíců pro případ dalšího výběrového řízení a pak jsou smazány.
Uvedené údaje se neposkytují žádné třetí straně. Více informací naleznete v sekci O nás/Zásady ochrany osobních údajů