VKD - Řidič kontejnerového návěsu - VYSOČINA/PRAHA A OKOLÍ

Jste spolehliví, samostatní a baví Vás práce za volantem nákladního vozu? Práce vhodná i pro začátečníky nebo uchazeče bez praxe. Firma vám dopomůže získat příslušné řidičské oprávnění a pomůže s vyřízením dalších náležitostí. Momentálně hledáme řidiče kontejnerového návěsu z kraje VYSOČINA a PRAHY+OKOLÍ. Náplní práce je přeprava kontejnerů z terminálu Praha, Uhříněves. Nabízíme Vám stabilní zázemí a plnou podporu ze strany dispečera a společnosti ZDAR, a.s., která má dlouholeté zkušenosti v nákladní dopravě.

Požadujeme:

  • vyučení bez maturity, vhodné však i pro začátečníky
  • samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup a týmového ducha
  • trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu
  • ŘP sk. CE, průkaz profesní způsobilosti s platným pravidelným školením
  • kartu do tachografu

Náplň práce:

  • přeprava kontejnerů z terminálu Praha, Uhříněves
  • vnitrostátní doprava
  • pracovní režim: dle Nařízení ES č. 561/2006, víkendy volné
  • nákladní vůz, který budete řídit: tahač SCANIA + kontejnerový návěs

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr, zapracování pod vedením zkušeného pracovníka (ukázka tras, obsluha cisterny aj.)
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity - některé benefity nemohou zaměstnanci na odloučených pracovištích využít - kompenzujeme individuálně
  • pro nové řidiče s praxí náborový příspěvek 24.000 Kč
  • průměrný čistý příjem řidiče: 30 000 - 35 000 Kč/měsíc (diety zahrnuty v čistém příjmu)
  • nástup od 2.1.2020

Využijte náš kontaktní telefon: +420 734 39 39 39