VKD - Řidič cisterny na svoz mléka - LITOVEL

Jste spolehliví, samostatní a baví Vás práce za volantem nákladního vozu? Máte praxi a příslušné řidičské oprávnění? Chcete být každý den doma? Momentálně hledáme řidiče z Litovle, Mohelnice nebo Uničova. Náplní práce je svoz mléka cisternovými soupravami ze zemědělských farem do sýrárny Brazzale Moravia a.s. Nabízíme Vám stabilní zázemí prosperující dopravní společnosti ZDAR, a.s., která má dlouholeté zkušenosti v nákladní dopravě.

Požadujeme:

  • vyučení bez maturity, praxe minimálně 2 roky
  • samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup a týmového ducha
  • trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu
  • ŘP sk. CE, průkaz profesní způsobilosti s platným pravidelným školením
  • kartu do tachografu, potravinářský průkaz

Náplň práce:

  • svoz mléka ze zemědělských farem do sýrárny Brazzale Moravia a.s.
  • pravidelné trasy
  • pracovní režim: nepřetržitý provoz, turnusové směny – týdenní plánování, vícečlenné posádky na vozidle
  • nákladní vůz, který budete řídit: cisternová vozidla SCANIA (nástavba SCHWARTE) + přívěsy MAFA (nástavba SCHWARTE)

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • zaškolení pod vedením zkušeného pracovníka (ukázka tras, obsluha cisterny aj.)
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • průměrný hrubý měsíční příjem: 40.000 Kč + stravné dle odpracovaných směn, vše na výplatní pásce

Využijte náš kontaktní telefon: +420 734 39 39 39