VKD - Řidič cisterny na svoz mléka - LITOVEL

Jste spolehliví, samostatní a baví Vás práce za volantem nákladního vozu? Máte praxi a příslušné řidičské oprávnění? Chcete být každý den doma? Momentálně hledáme řidiče do oblasti LITOVLE, okres Olomouc. Náplň práce je zaměřena na svoz mléka ze zemědělských farem do sýrárny Brazzale Moravia a.s. Nabízíme Vám stabilní zázemí a plnou podporu ze strany dispečera a společnosti ZDAR, a.s., která má dlouholeté zkušenosti v nákladní dopravě.

Požadujeme:

  • vyučení bez maturity, praxe minimálně 2 roky
  • samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup a týmového ducha
  • trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu
  • ŘP sk. CE, průkaz profesní způsobilosti s platným pravidelným školením
  • kartu do tachografu, potravinářský průkaz

Náplň práce:

  • svoz mléka ze zemědělských farem do sýrárny Brazzale Moravia a.s.
  • pravidelné trasy v rámci okresu Olomouc
  • pracovní režim: nepřetržitý provoz, turnusové směny – týdenní plánování, vícečlenné posádky na vozidle
  • nákladní vůz, který budete řídit: cisternová vozidla MAN (nástavba SCHWARTE) + přívěsy MAFA (nástavba SCHWARTE)

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr, zapracování pod vedením zkušeného pracovníka (ukázka tras, obsluha cisterny aj.)
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity - některé benefity nemohou zaměstnanci na odloučených pracovištích využít - kompenzujeme individuálně
  • pro nové řidiče s praxí náborový příspěvek 24.000 Kč
  • průměrný čistý příjem řidiče: 31 000 Kč/měsíc (základní měsíční fond pracovního času, diety zahrnuty v čistém příjmu)

Využijte naší kontaktní linku +420 734 39 39 39