VKD - Řidič cisterny na svoz mléka - KLATOVY

Jste spolehliví, flexibilní a baví Vás práce za volantem nákladního vozu? Máš praxi a příslušné řidičské oprávnění? Momentálně hledáme řidiče do regionu KLATOVSKO. Náplň práce je zaměřena na svoz mléka ze zemědělských farem do mlékárny Klatovy. Nabízíme Vám stabilní zázemí a plnou podporu ze strany dispečera a společnosti ZDAR, a.s., která má dlouholeté zkušenosti v nákladní dopravě.

Požadujeme:

  • vyučení bez maturity, praxe minimálně 2 roky
  • samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup a týmového ducha
  • trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu
  • ŘP sk. CE, průkaz profesní způsobilosti s platným pravidelným školením
  • kartu do tachografu, potravinářský průkaz

Náplň práce:

  • svoz mléka ze zemědělských farem do mlékárny Klatovy
  • pravidelné trasy Západní + Jižní Čechy
  • pracovní režim: nepřetržitý provoz, turnusové směny – týdenní plánování, vícečlenné posádky na vozidle
  • nákladní vůz, který budete řídit: cisternová vozidla SCANIA + přívěsy

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr, zapracování pod vedením zkušeného pracovníka (ukázka tras, obsluha cisterny aj.)
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity - některé benefity nemohou zaměstnanci na odloučených pracovištích využít - kompenzujeme individuálně
  • pro nové řidiče s praxí náborový příspěvek 24.000 Kč
  • průměrný čistý příjem řidiče: 34 000 Kč/měsíc (diety zahrnuty v čistém příjmu)

Fotografie jsou ilustrační

Využijte naší kontaktní linku +420 734 39 39 39