VKD - Řidič chladírenského návěsu - OPOČNO

Jste spolehliví, samostatní a baví Vás práce za volantem nákladního vozu? Práce vhodná i pro začátečníky nebo uchazeče bez praxe. Momentálně hledáme řidiče chladírenského návěsu pro oblast OPOČNA. Náplní práce je přeprava potravinářských produktů. Nabízíme Vám stabilní zázemí prosperující dopravní společnosti ZDAR, a.s., která má dlouholeté zkušenosti v nákladní dopravě.

Požadujeme:

  • vyučení bez maturity, praxe vítána - vhodné však i pro začátečníky
  • samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup a týmového ducha
  • trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu
  • ŘP sk. CE, průkaz profesní způsobilosti s platným pravidelným školením
  • kartu do tachografu, potravinářský průkaz

Náplň práce:

  • vnitrostátní přeprava zejména mléčných produktů
  • trasy dle požadavků zákazníka a pokynů dispečera
  • pracovní režim: dle Nařízení ES č. 561/2006, víkendy volné
  • nákladní vůz, který budete řídit: tahač SCANIA + chladírenský návěs

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve stabilní dopravní společnosti s dlouholetou tradicí
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • průměrný hrubý měsíční příjem: 30.000 Kč + stravné dle odpracovaných směn, vše na výplatní pásce
  • nástup možný ihned

Využijte náš kontaktní telefon: +420 734 39 39 39