Vedoucí servisu nákladních vozidel a autobusů

Středisko Servis nákladních vozidel a autobusů ve Žďáru nad Sázavou poskytuje služby jak pro vlastní vozidla společnosti (cca 2/3 výkonů), tak pro externí zákazníky (1/3). Tým cca 20 mechaniků a dalších pracovníků poskytuje služby ve dvousměnném provozu pokrývajícím pracovní dobu 6:00 – 21:30 v pracovních dnech. Servisní zázemí zahrnuje přibližně 10 opravárenských stání a k nim potřebné vybavení.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru

  • zkušenosti s řízením lidí

  • řidičský průkaz sk. B

  • výhodou: znalost AJ/NJ, zkušenosti z oboru, řidičský průkaz sk. C,D

Náplň práce:

  • řídit tým zkušených přijímacích techniků a mechaniků a plánovat jejich práci

  • nastavit systém motivace zaměstnanců s cílem zvýšení efektivity provozu dílny

  • podílet se na aktualizaci stávajícího nebo zavedení nového SW pro podporu servisní činnosti

  • koordinovat zavádění rezervačního systému v návaznosti na ostatní činnosti ve firmě

  • nastavit provozní dobu, režim práce a organizaci práce tak, aby vyhovovala požadavkům zákazníků

  • koordinovat přesun do nových dílenských prostor v období 2021/2022

  • komunikovat aktivně se stávajícími zákazníky

  • vyhledávat aktivně nové zákazníky a nové obchodní příležitosti

Nabízíme:

  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • služební automobil
  • nástupní mzda 30 tis. Kč hrubého, po zapracování a v návaznosti na dosažené výsledky až 50 tis. Kč

Využijte náš kontaktní telefon: +420 734 39 39 39