Skladník, prodejce náhradních dílů

Jste spolehliví, pečliví, zodpovědní a rádi se učíte novým věcem? Nechybí vám obchodní talent a bavila by vás práce v oboru prodeje a skladového hospodářství? Hledáme nové skladníky/prodejce na dvousměnný provoz do Žďáru nad Sázavou. Jako výhodu vám nabízíme zázemí stabilní společnosti a nadstandartní zaměstnanecké benefity.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání, příp. SOU
  • praxe v oboru prodeje, skladovém hospodářství výhodou
  • orientace v náhradních dílech vítána
  • komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • obchodní talent, ochota učit se novým věcem
  • řidičské oprávnění sk. B, obsluha VZV vítána
  • uživatelská znalost práce na PC

Náplň práce:

  • vedení skladového hospodářství (příjem, výdej materiálu)
  • komunikace se zákazníky a mechaniky
  • fakturace, pokladna
  • dvousměnný provoz, pouze pracovní dny

Nabízíme:

  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • nástupní mzda 25 000 Kč / měsíc
  • nástup od 1.12.2021

Využijte náš kontaktní telefon: +420 734 39 39 39