Skladník - FOFR Havlíčkův Brod

Jste spolehliví, zodpovědní a baví Vás práce v dopravě? Máte praxi ve skladování a v manipulaci se zbožím? Přijmeme skladníka na naši pobočku do Havlíčkova Brodu. Nabízíme Vám zázemí stabilní společnosti a nadstandardní zaměstnanecké benefity.

Požadujeme:

  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • slušné vystupování, pečlivost a loajalitu
  • min. středoškolské vzdělání - vyučen
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost
  • školení a praxe na VZV výhodou

Náplň práce:

  • jeden týden pracovní doba od 5:00 hod., druhý týden od 12:00 hod.
  • manipulace se zbožím ve skladu, vykládky a nakládky vozidel manipulační technikou
  • rozvoz zboží v okolí Havlíčkova Brodu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • pracovní pozice pro pobočku v Havlíčkově Brodě (ZDAR,a.s. logistické centrum, Průmyslová 1285, 58001 Havlíčkův Brod)
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned

Využijte náš kontaktní telefon +420 734 39 39 39