Řidič/Řidička autobusu - ŽĎÁRSKO, BOSKOVICKO

Začněte na dobře známé trase v městské dopravě, linkové dopravě nebo se postupně vypracujte na řidiče dálkového autobusu. Vřele uvítáme i ženy, pro které se může stát tato profese koníčkem. Možností je celá řada a rádi vás dlouhodobě podpoříme!

Požadujeme

  • vyučení bez maturity, praxe výhodou ne podmínkou
  • samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup, slušné vystupování
  • trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu
  • řidičské oprávnění sk. D, průkaz profesní způsobilosti

Náplň práce:

  • zajištění autobusové dopravy dle pokynů dispečera, který přidělí trasu a linku, kterou budete obstarávat
  • možnost volby mezi hromadnou městskou nebo linkovou autobusovou dopravou
  • aktuálně hledáme uchazeče na zajištění autobusové dopravy na Žďársku a Boskovicku

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr, zapracování pod vedením zkušeného pracovníka

  • práci na plný úvazek ve stabilní dopravní společnosti s dlouholetou tradicí

  • nadstandardní zaměstnanecké benefity, zajištění příslušného řidičského oprávnění

  • pro nové řidiče s praxí náborový příspěvek 24.000 Kč
  • výše mzdy řidiče po zapracování až 35.000 Kč/měsíc
  • tuzemské stravné ve výši až 2.000 Kč/měsíc

Využijte náš kontaktní telefon: +420 734 39 39 39