Řidič/ka na rozvoz kusových zásilek

Jste spolehliví, samostatní a baví Vás práce za volantem nákladního vozu? Práce vhodná i pro začátečníky nebo uchazeče bez praxe. Firma vám dopomůže získat příslušné řidičské oprávnění. Momentálně hledáme řidiče na rozvoz kusových zásilek po předem stanovených trasách v oblasti Žďárska a okolí. Nabízíme Vám stabilní zázemí a plnou podporu ze strany dispečera a společnosti ZDAR, a.s., která má dlouholetou tradici.

Požadujeme:

  • vyučení bez maturity, praxe vítána - vhodné však i pro začátečníky
  • zodpovědnost, spolehlivost a časovou flexibilitu
  • ŘP sk. CE, průkaz profesní způsobilosti
  • kartu do tachografu

Náplň práce:

  • rozvoz kusových zásilek po předem stanovených trasách

  • komunikace s dispečery a zákazníky

  • pravidelné trasy Žďársko a okolí

  • pracovní režim: práce ponděl-pátek, volné víkendy

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr, zapracování pod vedením zkušeného pracovníka
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • hrubá měsíční mzda: 25 - 30 000 Kč + tuzemské stravné
  • nástup možný od 1. 10. 2019

Využijte náš kontaktní telefon: +420 734 39 39 39