Pracovnice/Pracovník recepce

Máte příjemné vystupování a nebojíte se osobní a telefonické komunikace? Nabízíme Vám zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a k tomu navíc nadstandardní zaměstnanecké benefity.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • příjemné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost a spolehlivost

Náplň práce:

  • zajištění chodu recepce, pokrytí doby od 18:00 do 6:00 hod do rána
  • monitorování osob pohybujících se v areálu firmy
  • komunikace s návštěvami a podávání potřebných informací
  • vyřizování a přepojování telefonických hovorů
  • agenda spojená s předáváním poštovních zásilek
  • možnost práce na dohodu nebo zkrácený úvazek

Nabízíme:

  • zázemí stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost zkrácených úvazků a flexibilní pracovní doby
  • odměňování dle platné legislativy
  • příspěvek na dovolenou ve výši 6000,- za rok, penzijní připojištění
  • příspěvek až 3000,- ročně na každé dítě zaměstnance na sportovní a studentské pobyty dětí a dětské tábory
  • možnost využití výhodných tarifů na volání i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na volnočasové aktivity formou FLEXI PASSU
  • jízdné autobusy ZDAR zdarma, sleva na tankování na ČS firmy ZDAR
  • možnost závodního stravování

Využijte naší kontaktní linku +420 734 39 39 39