MKD - Řidič nákladního vozu VYSOČINA (CZ - IT, A, CH - CZ)

Jste spolehliví, samostatní a baví Vás práce za volantem nákladního vozu? Práce vhodná i pro začátečníky nebo uchazeče bez praxe. Firma vám dopomůže získat příslušné řidičské oprávnění a pomůže s vyřízením dalších náležitostí. Momentálně hledáme řidiče z kraje VYSOČINA. Náplní práce je přeprava různorodého nákladu dle pokynů dispečerů do Itálie/Rakouska/Švýcarska. Nabízíme Vám stabilní zázemí a plnou podporu ze strany dispečera a společnosti ZDAR, a.s., která má dlouholeté zkušenosti v nákladní dopravě.

Požadujeme:

  • vyučení bez maturity, praxe vítána - vhodné však i pro začátečníky
  • samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup a týmového ducha
  • trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu
  • ŘP sk. CE, průkaz profesní způsobilosti s platným pravidelným školením
  • kartu do tachografu, osvědčení ADR výhodou (případně zajistíme)

Náplň práce:

  • přeprava různorodého nákladu dle pokynů dispečerů
  • přeprava nákladu do země dle vašich preferencí - ČR - Itálie, Rakousko nebo Švýcarsko - ČR (zaměření pouze na jednu zemi)
  • pracovní doba: dle Nařízení ES č. 561/2006, týdenní odpočinek v místě bydliště, práce o víkendech/přesčasy proplaceny
  • nákladní vůz, který budete řídit: tahače SCANIA/MAN + chladírenský /plachtový návěs (odvíjí se od směru (země), který budete jezdit)

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr, zapracování pod vedením zkušeného pracovníka
  • práci na plný úvazek ve stabilní dopravní společnosti s dlouholetou tradicí
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • pro nové řidiče s praxí náborový příspěvek 24.000 Kč
  • průměrný čistý příjem řidiče: 41 000 Kč/měsíc (diety zahrnuty v čistém příjmu) - čistý příjem a diety zde nejsou relevantní - odvíjí se od země, do které jezdíte

Fotografie jsou ilustrační

Využijte naší kontaktní linku +420 734 39 39 39