Manažer/ka provozu Autoservis

Provoz Autoservis se podílí přibližně jednou pětinou na výkonech společnosti ZDAR, a.s.. Zahrnuje veškeré autoservisní činnosti poskytované v centrále společnosti ve Žďáru nad Sázavou a v pobočkách ve Velkém Meziříčí a Bystřici nad Pernštejnem. V rámci poskytovaných služeb provoz Autoservis poskytuje služby externím zákazníkům i pro vlastní vozidla společnosti. Zaměření zahrnuje jak segment nákladních vozidel a autobusů, tak i užitkových a osobních automobilů, kdy jednotlivé činnosti jsou organizačně rozděleny do menších jednotek, tzv. středisek. V rámci jednotlivých středisek jsou prováděny téměř veškeré servisní práce, ať již pravidelný servis a údržba, tak specializované práce, např. příprava na STK, měření emisí, opravy laků, pneuservis, autoelektrikářské práce, apod. Provoz disponuje vlastním zázemím, které kromě dílen zahrnuje i sklad náhradních dílů a mycí centrum. Služby jsou poskytovány jak zákazníkům z firemního segmentu, tak i fyzickým osobám.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru

  • zkušenosti s řízením lidí

  • řidičský průkaz sk. B

  • výhodou: znalost AJ/NJ, zkušenosti z oboru, řidičský průkaz sk. C,D

Náplň práce:

  • řídit tým zkušených zaměstnanců v oblasti autoservisních služeb, přímo podřízení 3 vedoucí servisů

  • podílet se na rozhodování o rozvoji provozu a s tím souvisejících investicích

  • aktivně spolupracovat s vedením společnosti při realizaci celofiremních cílů

  • nastavit systém motivace zaměstnanců pro zvýšení efektivity provozu

  • připravit aktualizaci stávajícího nebo zavedení nového SW pro podporu servisní činnosti, včetně zavedení centrálního rezervačního systému

  • zlepšit koordinaci a komunikaci mezi jednotlivými servisními provozy a středisky

  • nastavit provozní dobu, režim práce a organizaci práce tak, aby vyhovovala požadavkům zákazníků

  • komunikovat aktivně se stávajícími zákazníky

  • vyhledávat aktivně nové zákazníky a nové obchodní příležitosti

Nabízíme:

  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • služební automobil
  • nástupní mzda 40 tis. Kč hrubého, po zapracování a v závislosti na dosažených výsledcích až 70 tis. Kč

Využijte náš kontaktní telefon: +420 734 39 39 39