BRIGÁDA - Obsluha čerpacích stanic - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Přijmeme brigádníka na čerpací stanice ZDAR ve Žďáře nad Sázavou. Náplní práce je obsluha čerpací stanice, prodej zboží a starání se o zázemí ČS.

Požadujeme:

  • střední odborné s výučním listem
  • praxe v prodeji zboží / obsuhy čerpací stanice vítána
  • příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
  • základní znalost práce na PC (MS Office)
  • trestní bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost a časovou flexibilitu

Náplň práce:

  • obsluha čerpací stanice - komunikace se zákazníky
  • prodej zboží
  • udržování pořádku a čistoty uvnitř a v okolí čerpací stanice
  • turnusové směny, pracovní doba i o víkendech

Nabízíme:

  • dohodu o provedení práce - brigádně

  • práce vhodná pro studenty/seniory/ženy na mateřské

  • práce ve stabilní dopravní společnosti s dlouholetou tradicí

  • nástup možný ihned/dle dohody
  • výše mzdy 105 Kč / hod. + příplatky za víkend
  • další informace poskytneme osobně

Využijte naší kontaktní linku +420 734 39 39 39