Automechanik nákladních vozidel / autobusů

Jste zruční a jste nadšencem do nákladních vozidel nebo autobusů? Opravy velkých vozidel vám nejsou cizí? Rádi vás přivítáme do týmu mechaniků a to buď do Žďáru nad Sázavou nebo Velkého Meziříčí. Pokud jste nováčkem bez praxe z naší strany získáte plnou podporu.

Požadujeme:

  • vyučen v oboru automechanik nebo příbuzném (např. opravář zemědělských strojů apod.)
  • praxe v oboru výhodou
  • fyzická zdatnost, manuální zručnost, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • ochota učit se novým věcem
  • řidičské oprávnění sk. B, C nebo D výhodou (případně zajistíme na naše náklady)
  • svářečský průkaz výhodou

Náplň práce:

  • opravy nákladních vozidel, autobusů a přívěsné techniky
  • jednosměnný provoz (Velké Meziříčí)
  • dvousměnný provoz (Žďár nad Sázavou)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • nadstandartní zaměstnanecké benefity
  • výše mzdy po zapracování až 30.000 Kč
  • pro mechaniky s praxí náborový příspěvek 24.000 Kč

Využijte naší kontaktní linku +420 734 39 39 39